Odwirusowanie strony

Odwirusowanie strony

Usunięcie wirusa ze strony oferujemy już od 99 zł netto.

Wyceń

Wystarczy że klikniesz „Wyceń”, prześlesz nam adres strony a my wstępnie wycenimy usługę.

Zlosliwe oprogramowanie

„Strona, na którą chcesz wejść, zawiera złośliwe oprogramowanie”

Jest to najczęstszy komunikat pojawiający się po wejściu na stronę przez użytkowników. Oznacza to, że strona została zainfekowana złośliwym oprogramowaniem i może być szkodliwa dla klientów odwiedzających stronę. Dlatego większość użytkowników, nie próbuje dalej otworzyć strony i rezygnuje z przeglądania oferty.

Na naszym blogu znajdziesz jeszcze dodatkowe informacje:

Strona, na którą chcesz wejść, zawiera złośliwe oprogramowanie

 

Jak wygląda usługa usunięcia szkodliwego oprogramowania?

  1. Abyśmy wiedzieli jak wygląda obecna sytuacja strony, potrzebujemy znać jej adres. Po czym wykonujemy skanowania strony za pomocą narzędzi dostępnych on-line, bez dostępu do samych pików strony. Dzięki temu możemy wstępnie wycenić usługę. Niestety taki skan nie pozwoli nam w pełni wycenić usługi i oszacować ile zajmie nam to czasu do zakończenia usługi. Dlatego podajemy przedziały cenowe, wstępnie oszacowane.
  2. Jak już Państwo zaakceptują wycenę, to należy nam udostępnić  pliki strony. Są one potrzebne do przeprowadzenia skanowania za pomocą programów antywirusowych już bezpośrednio na naszym serwerze. Dopiero po takim przeskanowaniu jesteśmy w stanie dokładniej wycenić usługę i podać czas usunięcia szkodliwego oprogramowania.
  3. Pliki udostępnić możecie nam Państwo na kilka sposobów:
    1. Przesłanie nam linku do spakowanych plików wraz z bazą danych tej strony, tak abyśmy mogli je pobrać i wykonać usługę. Wtedy po wykonaniu usługi również udostępniamy spakowane pliki, które można podmienić na stronie w dowolnym momencie. Jest to najtańsza opcja, ale wymaga od Państwa dużo pracy.
    2. Przekazać nam dostęp do konta FTP, gdzie znajdują się pliki strony, wraz z bazą danych. Jeśli istnieje dostęp zdalny do serwera baz danych, to nie ma konieczności umieszczenia bazy danych na serwerze FTP. W tym przypadku od razu po wykonaniu usługi umieszczamy na serwerze wyczyszczone pliki oraz zlecamy Google ponowne sprawdzenie strony jeśli pojawia się komunikat o szkodliwym oprogramowaniu. Dodatkowy koszt wynosi 30 zł netto, który należy doliczyć do wyceny.
    3. Przekazanie danych dostępowych do panelu administracyjnego serwerem, na którym uruchomiona jest szkodliwa strona internetowa. Następnie my tworzymy tymczasowe konto FTP aby dostać się do plików i nie muszą się Państwo martwić czy posiadamy niezbędne dostępy. W tym przypadku również od razu po wykonaniu usługi umieszczamy na serwerze wyczyszczone pliki oraz zlecamy Google ponowne sprawdzenie strony jeśli pojawia się komunikat o szkodliwym oprogramowaniu. Dodatkowy koszt wynosi tutaj 40 zł netto, który należy doliczyć do wyceny.
  4. Proszę pamiętać że przed udostępnieniem danych warto zmienić hasła na tymczasowe aby móc później po zakończeniu usługi powrócić do obecnych haseł.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z formularza wyceny i podania strony

 Wyceń

Proszę pamiętać aby nie lekceważyć komunikatu:

Strona, na którą chcesz wejść, zawiera złośliwe oprogramowanie